Asocijuoti nariai

LJAA asocijuoti nariai – tai advokatų kontoros ar advokatų profesinės bendrijos, kurios prisideda prie LJAA veiklos bei plėtros ir gauna specialųjį statusą (balsavimo teisę turi ne kontora, o jos paskirti individualūs nariai, atitinkantys LJAA reikalavimus narystei).

Asocijuoti LJAA nariai (2019 m.):

Advokatų kontora “Sierra Abogados” (Valensija, Ispanija)

logo gris

Advokatų kontora “Sierra Abogados” veikia Valensijoje, Ispanijoje. Kontoros advokatai: Maria Teresa Navarro Escudero (šeimos teisė ir įmonių bankrotas); Bernardo Palomares León (baudžiamoji ir bankroto teisė); Agustín Llopis León (bankrotai ir administracinė teisė); Jose Sanz Llorens (civilinė teisė) ir LJAA atstovas Valensijoje – Mantvydas Bučys (darbo ir baudžiamoji teisė). El. paštas:  mant@icav.es

  Advokatų kontora “Moneyback.no” (Strømmen, Norvegija)
Advokat Sandra Latotinaite -logo

Moneyback.no advokatų kontora teikia plataus spektro teisines paslaugas Norvegijoje. Pagrindinės sritys: skolų išieškojimas (www.moneyback.no), nekilnojamojo turto tranzakcijos, statybų teisė, darbo teisė, įmonių teisė ir kitos. Susisiekite su LJAA atstove Norvegijoje Sandra Latotinaite. El. paštas: sandra@latotinaite.no. Tinklapis: http://latotinaite.no/

Advokatų kontora “Bielauskas Anwaltskanzlei” (Osnabriukas, Vokietija)

“Bielauskas Anwaltskanzlei” teikia aukštos kvalifikacijos teisines konsultacijas ir užtikrina teisinį aptarnavimą Vokietijoje ir už jos ribų. Orientuodamiesi į verslo atstovus, ypatingą dėmesį skiriame asmeniniam darbui su mūsų klientais, individualioms konsultacijoms ir ilgalaikiam bendradarbiavimui. Svarbiausias mūsų konsultacijų punktas yra praktinių sprendimų suradimas Jūsų problemoms, atsižvelgiant į Jūsų ekonominę situaciją. Mūsų advokatų kontora bendradarbiauja su daugeliu kvalifikuotų juristų ir auditorių mokesčių klausimais. El. paštas: post@bielauskas.de, tel. +49 541 580547778. TInklapis: http://bielauskas.de.

Advokatų kontora “William Fry Solicitors” (Dublinas, Airija)

William Fry _ LJAA

“William Fry” yra viena didžiausių Airijos advokatų kontorų, patenkančių į Airijos “Magic circle” advokatų kontorų grupę. Kontoros būstinė yra Dubline, kiti ofisai: Londone, Niujorke, Silicio slėnyje, Sanfranciske bei Korko mieste. Siekdami užtikrinti platesnį paslaugų spektrą, „William Fry“ bendradarbiauja su „Tughans“ advokatų kontorų aliansu. Advokatų kontora vienija virš 320 teisės ir mokesčių profesionalų bei 460 darbuotojų. Pagrindinės veiklos sritys: įmonių ir M&A teisė, bankų ir finansų teisė, ginčų sprendimas, mokesčiai, technologijos ir kitos komercinės sritys. Kontaktinis asmuo – LJAA Airijos skyriaus atstovė – Simona (Šiškauskaitė) Mulligan. Tinklapis: https://www.williamfry.com.

Advokatų kontora “Lexgate” (Klaipėda, Lietuva)

DE2A9B0A-28CF-49DE-9D9D-C3A92A8E6B8C

Advokatų kontora „LEXGATE“ Tamošaitis ir partneriai įsikūrusi Lietuvos uostamiestyje – Klaipėdoje. Kontoros iniciatyvūs teisės profesionalai, pasitelkdami ilgametę patirtį ir sukauptas žinias teikia plataus spektro aukštos kvalifikacijos teisines paslaugas visoje Lietuvos teritorijoje. Teikiame paslaugas, atsižvelgiant į klientų poreikius bei lūkesčius, geriausiai atitinkančias klientų verslo aplinką ir veiklos pobūdį, esame patikimi savo klientų patarėjai. Veiklos sritys: įmonių teisė, nekilnojamojo turto ir statybos teisė, sutarčių teisė, šeimos teisė, paveldėjimo teisė, žemės teisė, transporto teisė ir kt.. Susisiekti su kontoros kolektyvu galite elektroniniu paštu: info@lexgate.lt, tinklapis: www.lexgate.lt.

 

 

 

390 total views, 12 views today