DSC_2869-2

Įvyko LJAA, Lietuvos Advokatūros ir advokatų kontoros Ellex Valiunas konferencija “Šiuolaikinio advokato ir advokato padėjėjo portretas verslo klientų akimis” (nuotraukų albumas)

2017 m. lapkričio 30 d. įvyko Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos, Lietuvos Advokatūros ir advokatų kontoros Ellex Valiunas konferenciją “Šiuolaikinio advokato ir advokato padėjėjo portretas verslo klientų akimis. Ko klientai tikisi iš ateities teisės patarėjo?”

Per pastaruosius kelis dešimtmečius technologijos iš esmės pakeitė visus verslo aspektus. Šiuolaikinis verslas neįsivaizduojamas be modernaus bendravimo per mobiliąsias aplikacijas (pvz., Skype, facebook), duomenų pasiekiamumo per cloud’ą visuose įrenginiuose, galimybės užsisakyti prekes ir paslaugas per įvairias platformas, gauti informaciją realiu laiku ir pagal vartotojo pomėgius, atsiskaityti bekontaktėmis kortelėmis ar net bitcoin’ais ir viską gauti greitai ir patogiai (dronai, paštomatai).

Konferencijoje buvo diskutuojama ar tokiems pokyčiams pasiruošę ir advokatai? Ar “teisės patarėjai” jau gali būti pilnaverčiais “verslo partneriais”, suprantančiais šiuolaikinio verslo subtilybes ir rizikas? Galiausiai, ar mūsų ugdymo sistema užtikrina, kad advokatai ir advokato padėjėjai suteiks kvalifikuotas, į verslą orientuotas, paslaugas?

Konferencijoje diskutavo advokatas Paulius Astromskis, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto prodekanas Haroldas Šinkūnas, advokatas Justinas Jarusevičius, advokatė Lina Muller, Lietuvos advokatūros sekretorė Renata Tamašauskienė. Atsakymų į konferencijos klausimus taip pat ieškojo “Deeper”, UAB vykdomasis vadovas Vytautas Dobilas, Advokatų kontoros Ellex Valiūnas ir partneriai partnerė Laura Ziferman, UAB „EPSO-G“ Teisės ir korporatyvinio valdymo direktorė Gabija Kuncytė, UAB „Vilniaus prekyba“ valdybos narys Eugenijus Filonovas.

Konferencijos akimirkas galite rasti čia