3_kokybiškas socialumas

Lietuvos advokatų protų mūšis 2018 jau birželio 14 d.

Mieli LJAA ir LA nariai,
Su kolegomis reikia susitikti ne tik teismo salėje, todėl su malonumu Jus kviečiame į fantastiškai smagų ir nepakartojamai nuotaikingą “Lietuvos advokatų protų mūšį 2018″.

2018 m. Lietuvos advokatų protų mūšio taurė jau laukia šeimininkų.

Laikas: 2018 m. birželio 14 d. (ketvirtadienis), 18.30 val.
Vieta: Restoranas “Green Hall” (Verslo centras Green Hall), Upės g. 21, Vilnius

Komandos: suburkite savo komandą iš šaunių advokatų ir/ar advokatų padėjėjų (iki 9 žmonių), sugalvokite skambų komandos pavadinimą ir registruokite savo komandą bei jos narius.
Komandos dalyvavimo mokestis: 50 EUR.
Už šį dalyvavimo mokestį taip pat suteiksime 1 asmeniui nemokamą metinę narystę Lietuvos Jaunųjų advokatų asociacijoje (narystės vertė 30 Eur).
Komandos registracija – https://goo.gl/forms/CJOZs98QHoFs9xq62

LJAA taip pat buria savo komandą! Jei esate LJAA narys ir norite dalyvauti LJAA komandoje, tai kviečiame Jus registruotis į LJAA komandą!
LJAA nariams dalyvavimas LJAA komandoje nemokamas!
Registracija į LJAA komandą – https://goo.gl/forms/5e6JjeUSDoPb5lmI2

Paskutinė diena registracijai: 2018 m. birželio 13 d. (trečiadienis).

Taisyklės: jau visiems žinomos ir labai paprastos. Vedėjas užduoda visoms komandoms vienodus klausimus iš įvairiausių sričių ir suteikia laiko visiems į juos atsakyti, atsakymai surenkami ir suskaičiuojami balai.

Iki 2018 m. birželio 13 d. (trečiadienio) prašome kiekvieną užsiregistravusią komandą, mūsų šaunaus renginio vedėjui Andriui nusiųsti savo komandos sugalvotą klausimą. Sugalvotam klausimui keliamas vienintelis reikalavimas: klausimas turi būti susijęs su teisinėmis profesijomis. Klausimus prašome siųsti renginio vedėjui Andriui el. paštu: protai (@) protai.lt

DĖMESIO! Komandų skaičius ribotas – tik 11 komandų, tad paskubėkite! Kartu su mumis dalyvaus specialios – “Ellex Valiunas” ir Lietuvos Advokatūros komandos, bei pirmąjį kartą – “LJAA Alumni” komanda!

Prižadame, kad bus dar daugiau gerų emocijų, bendravimo, juoko ir naujų žinių. Mūsų renginio rėmėjai ir draugai – advokatų kontora “Ellex Valiunas” bei Lietuvos Advokatūra.

Laukiame Jūsų!

Nuoširdžiai
LJAA valdyba