heather-zabriskie-65701-unsplash

LJAA narių susitikimas:„Rolex – nėra/nereikia alternatyvų”?!

LJAA tęsia neformalių renginių ciklą su svečiais, turinčiais išskirtinių talentų, hobių, įdomių projektų ar bet kokios patirties, kuri gali padėti teisininko darbe.

Balandžio mėnesio susitikimo svečias – LJAA partnere tapusios advokatų kontoros Magnusson ir partneriai partneris, advokatas Marius Liatukas.

Advokato hobis – laikrodžiai.

Pristatymo esmė: pasidalinti žiniomis, mintimis, patarimais apie prietaisą, kuris gali sustabdyti laiką – laikrodį. Keistokai skamba, netgi dviprasmiškai. Šveicarijoje verslininkai naują potencialų verslo partnerį, sako, sutinka nužvelgę jo kostiumą ir laikrodį.

Vos 30 Eurų kainuojantis laikrodis yra dešimtis kartų tikslesnis už 50-60 tūkstančių kainuojantį. Tad kodėl esant galimybei dažnas mielai segėtų būtent tą brangesnį, bet mažiau tikslų. Ar laikrodis vis dar matuoja laiką? „Amžinasis kalendorius“ ir kiti beverčiai parametrai ?

Ar prabangus laikrodis yra tik Rolex? Laikrodžių „šventoji trejybė“ be Rolex? Ar galima vien žvilgsniu prisukti laikrodį? Simboliais tapę laikrodžiai. Kodėl Omega „pasisavino“ mėnulį, ir kam atiteko jūros gelmės …

Pokalbyje naudos ras daugiausia džentelmenai, o bet tačiau damos irgi nenusivils. Visgi pirmas modernus rankinis laikrodis buvo sukurtas moteriai ir būtent moteriškas, o ne vyriškas, tai buvo aksesuaras iki pat Pirmojo pasaulinio karo.

Nepraleiskite progos turiningai praleisti laiką kolegų apsuptyje!

Laikas: 2019 m. balandžio 18 d., ketvirtadienis, 19 val.
Vieta: “Grey” restorano 2 aukštas
Registracija nebūtina.

161 total views, 2 views today