2019-07-31 15_01_34-Start

Straipsnis apie asociacijos plėtrą – “Uostamiestis pasitinka Lietuvos jaunųjų advokatų asociaciją”

Visai neseniai praėjusi 2019 metų liepos 6-oji uostamiesčiui atnešė ne tik Valstybės ir Tautiškos giesmės dieną, tačiau ir naujienų iš Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos (LJAA). Būtent šį savaitgalį Klaipėdos miesto advokatų bendruomenę pasiekė žinia, jog LJAA plečia veiklos ribas ir atkeliauja į kitus Lietuvos miestus, tarp jų ir į Klaipėdą.

„Esant paskirtai LJAA Klaipėdos skyriaus atstove malonu dalintis džiaugsmu, kuris neatsiejamas nuo profesinės srities. Drįstu neabejoti, jog bendromis jėgomis įveiksime laukiančius profesinius iššūkius, vietos advokatų bendruomenės atskirtį ir sukursime pridėtinę vertę ne tik LJAA, bet kiekvienam šios asociacijos nariui, praktikuojančiam ir Klaipėdoje. Viešai Lietuvos advokatūros skelbiamais duomenimis, šiuo metu preliminariai uostamiestyje turime 332 praktikuojančius advokatus ir 115 advokatų padėjėjų, tad LJAA gretas papildyti gali kiekvienas advokatas ar advokato padėjėjas iki 45 m. amžiaus. Įgyvendindami LJAA viziją ir misiją stengsimės suburti bendraminčius kolegas komandiniam tarptautinio masto tobulėjimui“, – teigia R. Juškaitė.

Nuo 2019 m. LJAA bendradarbiauja ir vysto partnerystę su daugeliu Lietuvos ir užsienio įmonių, todėl kiekvienas asociacijos narys sulaukia dėmesio bei kasdienės praktiškos pridėtinės vertės. Asociacijos nariai turi galimybę dalyvauti šios organizacijos tarptautiniuose renginiuose. LJAA nariai nuolat dalyvauja įvairiuose rengiamuose EYBA renginiuose, konferencijose, susitikimuose. Pati LJAA yra surengusi ne vieną seminarą teisininkams aktualiomis temomis.

Skyriaus atstovės padėjėja J. Beniulienė taip pat nedvejoja naujai įsteigto LJAA Klaipėdos skyriaus nauda, reikalingumu Klaipėdai ir šalia esantiems miestams: „LJAA Klaipėdos skyriaus įsteigimas tai ne tik galimybė kolegiškai pabendrauti, pasidalinti patirtimi, mintimis, bet ir siekti profesinio bendradarbiavimo, praktinių įgūdžių ir kompetencijų ugdymo.“

Skyriaus atstovės padėjėjas A. Proškin sutinka su išsakytomis nuomonėmis ir kartu akcentuoja, jog „narystė asociacijoje skatina bendraujančių advokatų ir padėjėjų tarpusavio pasitikėjimą, siekį plėsti akiratį ir nuolat tobulėti ne tik teisės srityje, taip pat padeda geriau pažinti kolegas, su kuriais, ilgainiui užsimegs glaudesnis bendradarbiavimas profesinėje veikloje.“

Visą Vakarų Ekspreso straipsnį rasite čia.

Plačiau apie LJAA Klaipėdos skyrių: http://ljaa.org/skyriai/klaipeda/

372 total views, 1 views today