Valdymo organai

LJAA valdymo organai yra Visuotinis narių susirinkimas, Prezidentas ir Valdyba. Valdybą sudaro 7 nariai, įskaitant Prezidentą, kurie yra renkami Visuotiniame narių susirinkime dviejų metų kadencijai iš LJAA narių. Valdyba savo kadencijos laikotarpiui iš savo narių renka Viceprezidentą, Generalinį sekretorių ir Iždininką. Šiuo metu 2019-2021 m. kadencijos valdybos nariais yra (fotografas Tomas Šimkus):

DR. EDVINAS MEŠKYS

Prezidentas, valdybos pirmininkas

Edvinas

Kontaktai: el. paštas: edvinas.meskys@gmail.com, tel. 861134776

Dr. Edvinas Meškys yra praktikuojantis advokatas, teisinį išsilavinimą komercinės teisės specializacijoje įgijęs VU Teisės fakultete bei Berlyno Humboldtų universitete. 2016 m. VU Teisės fakultete jis sėkmingai apsigynė disertaciją tema „Moksliniai biobankai: mišrus asmens sutikimas kaip biomedicininių tyrimų laisvės prielaida“. Edvinas sukaupė 10 metų darbo praktiką vienose iš didžiausių advokatų kontorų – „COBALT“, „VARUL“ bei “Ellex Valiūnas”, kurioje dabar praktikuoja kaip asocijuotas teisininkas bei vadovauja didžiausios pasaulyje generinių vaistų gamintojos „TEVA Pharmaceuticals Industries” dukterinės kompanijos „Sicor Biotech“ Baltijos šalių teisės padaliniui. Edvinas specializuojasi farmacijos ir biotechnologijų teisės, sutarčių rengimo, įmonių ir bendrosios komercinės teisės srityse. Laisvalaikiu Edviną dažniausiai galima sutikti keliaujantį, įvairiausiuose kultūriniuose renginiuose bei ant parketo, kur skamba lotynų muzika. Iš čia ir gyvenimo kredo „Nelauk, kol praeis audra – išmok šokti lietuje“. LinkedIn: www.linkedin.com/in/edvinasmeskys.

VINCENTAS ZABULIS

Valdybos narys, viceprezidentas

Vincentas

Vincentas Zabulis – advokatas, tarpusavio skolinimo platformos SAVY (www.gosavy.com) vienas iš įkūrėjų. Praktikuoja finansų technologijų bei privataus kapitalo srityse. Įgijo profesinės patirties banke bei privataus kapitalo fonde The GEM Group (www.gemny.com), dirbo bankininkystės, energetikos, NT vystymo srityse besivystančiose rinkose. Vincentas yra baigęs GDL (BPP University), LL.M (UCL), bei teisės bakalauro (MRU) studijas. Vincentas laisvalaikiu lavinasi, keliauja, sportuoja. Dalyvauja bėgimo varžybose, finišavo Paryžiaus (2015) ir Vilniaus (2016) maratonuose. Moto – būti čia ir dabar. LinkedIn: www.linkedin.com/in/vincentaszabulis.

ANTANAS JONIKAITIS

Valdybos narys, generalinis sekretorius

Antanas

Antanas Jonikaitis yra praktikuojantis advokatas, teisinį išsilavinimą įgijęs Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kuriame buvo pasirinkęs komercinės teisės specializaciją. Antanas teisine praktika užsiima jau daugiau kaip 8 metus. Per savo profesinę karjerą Antanas dirbo keliose įmonėse bei advokatų kontorose. Šiuo metu Antanas yra Advokatų profesinės bendrijos „Jonikaitis, Janušaitis LINKLEX“ partneris ir seniūnas. Antanas Jonikaitis specializuojasi ginčų sprendimo, bankroto ir restruktūrizavimo, nekilnojamojo turto ir statybos, įmonių teisės srityse. Antanas laisvalaikiu mėgsta keliones ir aktyvų laisvalaikį – plaukioja jėgos aitvarais („kaitais“), važinėja dviračiu, slidinėja. Antanas gyvenime vadovaujasi Alberto Einšteino mintimi, kad žmogaus vertė turi būti matuojama tuo, ką jis duoda, o ne tuo, ko jis gali pasiekti, todėl reikia būti ne tik sėkmingu, bet ir vertingu kitiems žmogumi. LinkedIn: www.linkedin.com/in/antanasjonikaitis.

ARTŪRAS ŽDANOVIČIUS

Valdybos narys, iždininkas

Artūras

LinkedIn: www.linkedin.com/in/artūrasždanovičius.

Informacija atnaujinama.

GRETA KUBILIŪNAITĖ

Valdybos narė

Greta

Greta Kubiliūnaitė yra advokato padėjėja, teisinį išsilavinimą įgijusi Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur žinias giliino specializuodamasi komercinės teisės srityje. Šiuo metu Greta praktikuoja advokatų kontoroje Sorainen. Greta Kubiliūnaitė specializuojasi ginčų sprendimo, bankroto ir restruktūrizavimo srityse. Greta laisvalaikiu žaidžia lauko tenisą, domisi šiuolaikiniu menu, lankosi klasikinės muzikos koncertuose bei meno galerijose. Greta gyvenime vadovaujasi požiūriu, jog noro bei ryžto pagalba viskas yra įmanoma. LinkedIn: www.linkedin.com/in/gretakubiliūnaitė.

GIEDRIUS ABROMAVIČIUS

Valdybos narys

Giedrius

Giedrius praktikuoja advokato Irmanto Norkaus ir partnerių kontoroje „COBALT“ ir specializuojasi prekybos ir transporto teisės srityje. Tobulas laisvalaikis – kelionės. Mėgstamiausia virtuvė – Viduržemio jūros. Geriausias autorius A. Kamiu. Berods jis yra pasakęs, „visi didieji darbai ir visos didžiosios mintys prasideda nuo juokingai menkų dalykų“. LinkedIn: www.linkedin.com/in/giedriusabromavicius.

MARTA MATIUKEVIČ

Valdybos narė

Marta Matiukevič

Iš visos sukauptos jos darbinės patirties esame įsitikinę, jog tai nuoširdi, įtaigi ir profesionali advokatė, kuri įsitikinusi, jog bendravimas su klientais – kelias į sėkmę, kadangi tuomet įgyji kliento pasitikėjimą, kas jai yra svarbiausia. Marta dirbusi skirtingose teisės sferose ir visur jai sekėsi puikiai, nes ji visuomet turi tikslą tik vieną – darbo kokybę. Puikiai komunikuojanti lietuviškai, lenkiškai, rusiškai ir angliškai, iniciatyvi, pozityvi bei kūrybinga asmenybė. Tuo įsitikinsite iš karto susitikę su ja. Martos mėgstamiausia mintis apie teisę yra Imanuelio Kanto: „Kai dingsta teisingumas, niekas nebepadarys žmonių gyvenimo vertingo“. LinkedIn: www.linkedin.com/in/martamatiukevič.

704 total views, 5 views today