Valdymo organai

LJAA valdymo organai yra Visuotinis narių susirinkimas, Valdyba ir Prezidentas. Valdybą sudaro 7 nariai, įskaitant Prezidentą, kurie yra renkami Visuotiniame narių susirinkime dviejų metų kadencijai iš LJAA narių. Valdyba savo kadencijos laikotarpiui iš savo narių renka Viceprezidentą, Generalinį sekretorių ir Iždininką. Šiuo metu Valdybos nariais yra (fotografas Tomas Šimkus):

GRETA KUBILIŪNAITĖ

Prezidentė

Informacija atnaujinama.

 

Giedrius

GIEDRIUS ABROMAVIČIUS

Valdybos narys

Giedrius teisės bakalaurą ir magistrą įgijo Mykolo Romerio universitete, kvalifikaciją kėlė Konstanco universitete (Vokietija), praktiką atliko Štirijos žemės Vyriausybės Europos Sąjungos departamente (Austrija), pradėjo dirbti advokatų kontoroje „Švirinas, Mackonis ir partneriai LAWWAY“, o vėliau advokatų kontoroje „Borenius/Švirinas ir partneriai“. Iki šiol Giedrius praktikuoja advokato Irmanto Norkaus ir partnerių kontoroje „COBALT“.Giedriaus laisvalaikis neįsivaizduojamas be sporto, augintinių (Sheltie veislės šuniukų), kelionių ir netgi pačios LJAA. Giedrius mėgsta kartoti mėgstamiausio autorius Alberto Kamiu frazę „visi didieji darbai ir visos didžiosios mintys prasideda nuo juokingai menkų dalykų“.

 

Antanas

ANTANAS JONIKAITIS

Valdybos narys

Antanas Jonikaitis yra praktikuojantis advokatas, teisinį išsilavinimą įgijęs Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kuriame buvo pasirinkęs komercinės teisės specializaciją. Antanas teisine praktika užsiima jau daugiau kaip 8 metus. Per savo profesinę karjerą Antanas dirbo keliose įmonėse bei advokatų kontorose. Šiuo metu Antanas yra Advokatų profesinės bendrijos „Jonikaitis, Janušaitis LINKLEX“ partneris ir seniūnas. Antanas Jonikaitis specializuojasi ginčų sprendimo, bankroto ir restruktūrizavimo, nekilnojamojo turto ir statybos, įmonių teisės srityse. Antanas laisvalaikiu mėgsta keliones ir aktyvų laisvalaikį – plaukioja jėgos aitvarais („kaitais“), važinėja dviračiu, slidinėja. Antanas gyvenime vadovaujasi Alberto Einšteino mintimi, kad žmogaus vertė turi būti matuojama tuo, ką jis duoda, o ne tuo, ko jis gali pasiekti, todėl reikia būti ne tik sėkmingu, bet ir vertingu kitiems žmogumi.

 

EDVINAS MEŠKYS

Valdybos narys

Informacija atnaujinama.

 

SANDRA MULEVIČIŪTĖ

Valdybos narė

Informacija atnaujinama.

 

VINCENTAS ZABULIS

Valdybos narys

Informacija atnaujinama.

 

ARTŪRAS ŽDANOVIČIUS

Valdybos narys

Informacija atnaujinama.