Valdymo organai

LJAA valdymo organai yra Visuotinis narių susirinkimas, Valdyba ir Prezidentas. Valdybą sudaro 7 nariai, įskaitant Prezidentą, kurie yra renkami Visuotiniame narių susirinkime dviejų metų kadencijai iš LJAA narių. Valdyba savo kadencijos laikotarpiui iš savo narių renka Viceprezidentą, Generalinį sekretorių ir Iždininką. Šiuo metu Valdybos nariais yra (fotografas Tomas Šimkus):

Giedrius

GIEDRIUS ABROMAVIČIUS

Prezidentas

Giedrius teisės bakalaurą ir magistrą įgijo Mykolo Romerio universitete, kvalifikaciją kėlė Konstanco universitete (Vokietija), praktiką atliko Štirijos žemės Vyriausybės Europos Sąjungos departamente (Austrija), pradėjo dirbti advokatų kontoroje „Švirinas, Mackonis ir partneriai LAWWAY“, o vėliau advokatų kontoroje „Borenius/Švirinas ir partneriai“. Iki šiol Giedrius praktikuoja advokato Irmanto Norkaus ir partnerių kontoroje „COBALT“.Giedriaus laisvalaikis neįsivaizduojamas be sporto, augintinių (Sheltie veislės šuniukų), kelionių ir netgi pačios LJAA. Giedrius mėgsta kartoti mėgstamiausio autorius Alberto Kamiu frazę „visi didieji darbai ir visos didžiosios mintys prasideda nuo juokingai menkų dalykų“.

Antanas

ANTANAS JONIKAITIS

Valdybos narys

Antanas Jonikaitis yra praktikuojantis advokatas, teisinį išsilavinimą įgijęs Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kuriame buvo pasirinkęs komercinės teisės specializaciją. Antanas teisine praktika užsiima jau daugiau kaip 8 metus. Per savo profesinę karjerą Antanas dirbo keliose įmonėse bei advokatų kontorose. Šiuo metu Antanas yra Advokatų profesinės bendrijos „Jonikaitis, Janušaitis LINKLEX“ partneris ir seniūnas. Antanas Jonikaitis specializuojasi ginčų sprendimo, bankroto ir restruktūrizavimo, nekilnojamojo turto ir statybos, įmonių teisės srityse. Antanas laisvalaikiu mėgsta keliones ir aktyvų laisvalaikį – plaukioja jėgos aitvarais („kaitais“), važinėja dviračiu, slidinėja. Antanas gyvenime vadovaujasi Alberto Einšteino mintimi, kad žmogaus vertė turi būti matuojama tuo, ką jis duoda, o ne tuo, ko jis gali pasiekti, todėl reikia būti ne tik sėkmingu, bet ir vertingu kitiems žmogumi.

Karolina

KAROLINA GASPARKĖ

Valdybos narė

Karolina teisinį išsilavinimą įgijo Vilniaus Universiteto Teisės fakultete (komercinės teisės specializacija). Be šių studijų ji kvalifikaciją kėlė Utrechto universitete (Nyderlandai), kur buvo išvykusi Erasmus studijoms; vasaros mokykloje Austrijoje Europos Sąjungos teisės tema; o taip pat stažavosi Europos Sąjungos Bendrajame Teisingumo Teisme. Profesinę karjerą Karolina pradėjo advokatų kontoroje Valiunas Ellex (anksčiau vadinosi LAWIN), kur dirbo dar būdama studente, o šiuo metu teisę praktikuoja advokatų kontoroje bnt attorneys-at-law. Laisvalaikiu Karoliną galimą sutikti jogos treniruotėse arba ant šokių parketo judančią pramoginių šokių ritmu. Taip pat ji mėgsta asmeninį tobulėjimą, keliones, knygų skaitymą ir improvizacijas gaminant maistą. Karolina tiki, kad Carlos Castaneda sakydamas, jog „kelią visada turi išsirinkti širdimi – tik tada išspausi iš savęs viską. Ir visada galėsi juoktis” yra teisus.

Evelina

EVELINA DAVIDAVIČIŪTĖ

Valdybos narė

Evelina baigė Vilniaus universiteto Teises fakultetą, kuriame buvo pasirinkusi tarptautinės viešosios ir Europos Sąjungos teisės specializaciją. Savo profesinę karjera pradėjo keliose advokatų kontorose, tačiau tapusi advokate nusprendė įkurti savo kontora, kurioje darbuojasi iki šiol. Evelina teigia, kad darbas jai irgi laisvalaikis, nors labai mėgsta sportą, kuris užima didelę dalį jos laiko. Taip pat Evelina skaito knygas, žiūri kino filmus, o labiausiai mėgsta klasikinį kiną. Paprašyta įvardinti mėgstamiausią frazę ji įvardija Alberto Enšteino citatą: „Joks tikslas nėra toks kilnus, kad pateisintų negarbingas priemones“.

Laura

LAURA MATJOŠAITYTĖ

Valdybos narė

Laura teisės bakalaurą ir civilinės teisės magistrą įgijo Mykolo Romerio universitete. Vėliau, įgytas profesines teisės žinias sėkmingai pritaikė dirbdama įmonių teisininke mažmeninės prekybos ir nekilnojamojo turto vystymo veiklą vykdančiose įmonių grupėse. Laura yra vienos didžiausių teisininkų bendruomenių – Lietuvos teisininkų draugijos atsakingoji sekretorė, valdybos narė, o taip pat Vilniaus komercinio arbitražo teismo rekomenduojama arbitrė. Laisvalaikį Laura mėgsta leisti keliaudama, poilsiaudama gamtoje ar skaitydama knygas. Viena mėgstamiausių Lauros frazių priklauso Paul Gauguin, kuris teigia, kad „didžiausias iššūkis gyvenime yra įveikti savo paties nusistatytas ribas ir eiti taip toli, kaip niekada nebūtum nė svajojęs”.

Vadimas

VADIMAS MAKSIMENKA

Valdybos narys

Vadimas teisės bakalaurą įgijo Mykolo Romerio universitete, o magistru tapo baigęs dvigubo diplomo studijas Mykolo Romerio universitete ir Universite de Bordeaux (Prancūzija). Teisininko karjerą pradėjo advokatų kontoroje „Borenius/Švirinas ir partneriai“ iš kurios persikėlė į advokatų profesinę bendriją FORT. Advokatų profesinėje bendrijoje FORT tapo advokato padėjėju bei kasdien džiaugiasi vis naujais iššūkiais. Be profesinės veiklos Vadimas yra aktyvus visuomeninėje veikloje, nes studijų laiku dvi kadencijas buvo Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyriaus pirmininkas, o šiuo metu yra LJAA valdybos narys. Jo laisvalaikis neįsivaizduojamas be sporto, knygų, kelionių ir tiesiog smagaus laiko. Mėgstamiausia savo fraze Vadimas įvardino šią citatą: „Mikė Pūkuotukas visiškai nenorėjo vesti, bet mintis apie jo laukiantį medaus mėnesį tiesiog varė jį iš proto“.

[Nuotrauka atnaujinama]

KAROLINA LAURYNAITĖ

Valdybos narė

Informacija atnaujinama.