Valdymo organai

LJAA valdymo organai yra Visuotinis narių susirinkimas, Valdyba ir Prezidentas. Valdybą sudaro 7 nariai, įskaitant Prezidentą, kurie yra renkami Visuotiniame narių susirinkime dviejų metų kadencijai iš LJAA narių. Valdyba savo kadencijos laikotarpiui iš savo narių renka Viceprezidentą, Generalinį sekretorių ir Iždininką. Šiuo metu Valdybos nariais yra (fotografas Tomas Šimkus):

Greta

GRETA KUBILIŪNAITĖ

Prezidentė

Greta Kubiliūnaitė yra advokato padėjėja, teisinį išsilavinimą įgijusi Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur žinias giliino specializuodamasi komercinės teisės srityje. Šiuo metu Greta praktikuoja advokatų kontoroje TGS Baltic. Greta Kubiliūnaitė specializuojasi ginčų sprendimo, bankroto ir restruktūrizavimo srityse. Greta laisvalaikiu žaidžia lauko tenisą, domisi šiuolaikiniu menu, lankosi klasikinės muzikos koncertuose bei meno galerijose. Greta gyvenime vadovaujasi požiūriu, jog noro bei ryžto pagalba viskas yra įmanoma.

 

Giedrius

GIEDRIUS ABROMAVIČIUS

Valdybos narys

Giedrius praktikuoja advokato Irmanto Norkaus ir partnerių kontoroje „COBALT“ ir specializuojasi prekybos ir transporto teisės srityje. Tobulas laisvalaikis – kelionės. Mėgstamiausia virtuvė – Viduržemio jūros. Geriausias autorius A. Kamiu. Berods jis yra pasakęs, „visi didieji darbai ir visos didžiosios mintys prasideda nuo juokingai menkų dalykų“.
 

Antanas

ANTANAS JONIKAITIS

Valdybos narys

Antanas Jonikaitis yra praktikuojantis advokatas, teisinį išsilavinimą įgijęs Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kuriame buvo pasirinkęs komercinės teisės specializaciją. Antanas teisine praktika užsiima jau daugiau kaip 8 metus. Per savo profesinę karjerą Antanas dirbo keliose įmonėse bei advokatų kontorose. Šiuo metu Antanas yra Advokatų profesinės bendrijos „Jonikaitis, Janušaitis LINKLEX“ partneris ir seniūnas. Antanas Jonikaitis specializuojasi ginčų sprendimo, bankroto ir restruktūrizavimo, nekilnojamojo turto ir statybos, įmonių teisės srityse. Antanas laisvalaikiu mėgsta keliones ir aktyvų laisvalaikį – plaukioja jėgos aitvarais („kaitais“), važinėja dviračiu, slidinėja. Antanas gyvenime vadovaujasi Alberto Einšteino mintimi, kad žmogaus vertė turi būti matuojama tuo, ką jis duoda, o ne tuo, ko jis gali pasiekti, todėl reikia būti ne tik sėkmingu, bet ir vertingu kitiems žmogumi.

 

Edvinas

EDVINAS MEŠKYS

Valdybos narys

Dr. Edvinas Meškys yra praktikuojantis advokatas, teisinį išsilavinimą komercinės teisės specializacijoje įgijęs Vilniaus universiteto Teisės fakultete bei Berlyno Humboldtų universitete. 2016 metais VU Teisės fakultete jis sėkmingai apsigynė disertaciją tema „Moksliniai biobankai: mišrus asmens sutikimas kaip biomedicininių tyrimų laisvės prielaida“ ir įgijo socialinių mokslų daktaro laipsnį. Edvinas sukaupė 10 metų darbo praktiką vienose iš didžiausių advokatų kontorų – „Raidla, Lejens & Norcous“, „VARUL“ bei galiausiai “Ellex Valiūnas”, kurioje dabar praktikuoja kaip vyresnysis teisininkas bei vadovauja didžiausios pasaulyje generinių vaistų gamintojos „TEVA Pharmaceuticals Industries” dukterinės kompanijos „Sicor Biotech“ Baltijos šalių teisės padaliniui. Edvinas specializuojasi farmacijos ir biotechnologijų teisės, sutarčių rengimo, įmonių ir bendrosios komercinės teisės srityse. Laisvalaikiu Edviną dažniausiai galima sutikti keliaujantį, įvairiausiuose kultūriniuose renginiuose bei ant parketo, kur skamba lotynų muzika. Iš čia ir gyvenimo kredo „Nelauk, kol praeis audra – išmok šokti lietuje“.

 

Sandra

SANDRA MULEVIČIŪTĖ

Valdybos narė

Sandra teisės bakalaurą ir magistrą įgijo Mykolo Romerio universitete (civilinės teisės specializacija), be šių studijų kvalifikaciją kėlė Jeditepės (Turkija) ir Harvardo (JAV) universitetuose. Ji profesinę karjerą pradėjo dar studijų metu dirbdama įmonėse, advokatų kontorose, vėliau atidarė savo teisinių paslaugų kontorą. Didėjant poreikiui atstovauti klientų interesams teismuose, Sandra nusprendė prisijungti prie nedidelės advokatų kontoros, kur praktikuoja iki šiol. Mėgstamiausias laisvalaikis – jogos praktika, savęs tobulinimas, tapyba ir bendravimas su artimaisiais. Gyvenime Sandra vadovaujasi nuostata ,,jei gali padėti žmogui – padėk‘‘, todėl ją galima sutikti savanoriškai prisidedančią prie įvairių socialinių projektų ir renginių.

 

Vincentas

VINCENTAS ZABULIS

Valdybos narys

Vincentas Zabulis – advokatas, tarpusavio skolinimo platformos SAVY (www.gosavy.com) vienas iš įkūrėjų. Praktikuoja finansų technologijų bei privataus kapitalo srityse. Įgijo profesinės patirties banke bei privataus kapitalo fonde The GEM Group (www.gemny.com), dirbo bankininkystės, energetikos, NT vystymo srityse besivystančiose rinkose. Vincentas yra baigęs GDL (BPP University), LL.M (UCL), bei teisės bakalauro (MRU) studijas. Vincentas laisvalaikiu lavinasi, keliauja, sportuoja. Dalyvauja bėgimo varžybose, finišavo Paryžiaus (2015) ir Vilniaus (2016) maratonuose. Moto – būti čia ir dabar (https://www.linkedin.com/in/vincentaszabulis/).

 

Artūras

ARTŪRAS ŽDANOVIČIUS

Valdybos narys

Informacija atnaujinama.