Alytus / Druskininkai / Marijampolė

KAROLIS KAKLYS

LJAA Alytaus, Druskininkų ir Marijampolės miestų skyriaus atstovas (iki Visuotinio narių susirinkimo 2021 m.)

Karolis KaklysKontaktai:
tel. : +370 684 28736
el. paštas: kaklys@gmail.com

Karolis Kaklys yra LJAA ir Lietuvos teisininkų draugijos narys, o nuo 2011 m. ir Druskininkų savivaldybės tarybos narys. Nuo 2016 m. Advokato padėjėjas, specializuojasi šeimos teisės srityje. Šiemet pradėjo studijuoti teisės mokslų doktorantūroje Turibos universitete. Laisvalaikiu užsiima švietėjiška veikla, veda seminarus, dėsto teisės mokslų disciplinas Petro Leono akademijoje bei Kazimiero Simonavičiaus universitete. Prieš pradedant teisininko karjerą, Karolis turėjo nuosavą verslą, buvo skirtingų įmonių direktorius, akcininkas ir padalinių vadovas. Gerai įvaldęs tris užsienio kalbas: anglų, rusų, lenkų.

Norite tapti Alytaus, Druskininkų ar Marijampolės miesto atstovo padėjėjais ir kurti skyrių kartu? Susisiekite su Karoliu Kakliu.

Kviečiame visus Alytaus, Druskininkų ar Marijampolės advokatų padėjėjus ir advokatus iki 45 metų prisijungti prie LJAA skyriaus. Stojimo sąlygas rasite skiltyje “Kaip tapti nariu”. Pildydami paraišką ir/arba mokėdami stojimo mokestį nurodykite “Stojimo mokestis už narystę LJAA Alytaus, Druskininkų ar Marijampolės skyriuje”.

2,786 total views, 4 views today