Asocijuoti nariai

LJAA asocijuoti nariai – tai advokatų kontoros ar advokatų profesinės bendrijos, kurios prisideda prie LJAA veiklos bei plėtros ir gauna specialųjį statusą (balsavimo teisę turi ne kontora, o jos paskirti individualūs nariai, atitinkantys LJAA reikalavimus narystei).

Asocijuoti LJAA nariai (2021 m.):

  Advokatų kontora “Moneyback.no” (Strømmen, Norvegija)
Advokat Sandra Latotinaite -logo

Moneyback.no advokatų kontora teikia plataus spektro teisines paslaugas Norvegijoje. Pagrindinės sritys: skolų išieškojimas (www.moneyback.no), nekilnojamojo turto tranzakcijos, statybų teisė, darbo teisė, įmonių teisė ir kitos. Susisiekite su LJAA atstove Norvegijoje Sandra Latotinaite. El. paštas: sandra@latotinaite.no. Tinklapis: http://latotinaite.no/

Advokatų kontora “Bielauskas Anwaltskanzlei” (Osnabriukas, Vokietija)  

“Bielauskas Anwaltskanzlei” teikia aukštos kvalifikacijos teisines konsultacijas ir užtikrina teisinį aptarnavimą Vokietijoje ir už jos ribų. Orientuodamiesi į verslo atstovus, ypatingą dėmesį skiriame asmeniniam darbui su mūsų klientais, individualioms konsultacijoms ir ilgalaikiam bendradarbiavimui. Svarbiausias mūsų konsultacijų punktas yra praktinių sprendimų suradimas Jūsų problemoms, atsižvelgiant į Jūsų ekonominę situaciją. Mūsų advokatų kontora bendradarbiauja su daugeliu kvalifikuotų juristų ir auditorių mokesčių klausimais. El. paštas: post@bielauskas.de, tel. +49 541 580547778. TInklapis: http://bielauskas.de.

Advokatų kontora “Lexgate” (Klaipėda, Lietuva)

DE2A9B0A-28CF-49DE-9D9D-C3A92A8E6B8C

Advokatų kontora „LEXGATE“ Tamošaitis ir partneriai įsikūrusi Lietuvos uostamiestyje – Klaipėdoje. Kontoros iniciatyvūs teisės profesionalai, pasitelkdami ilgametę patirtį ir sukauptas žinias teikia plataus spektro aukštos kvalifikacijos teisines paslaugas visoje Lietuvos teritorijoje. Teikiame paslaugas, atsižvelgiant į klientų poreikius bei lūkesčius, geriausiai atitinkančias klientų verslo aplinką ir veiklos pobūdį, esame patikimi savo klientų patarėjai. Veiklos sritys: įmonių teisė, nekilnojamojo turto ir statybos teisė, sutarčių teisė, šeimos teisė, paveldėjimo teisė, žemės teisė, transporto teisė ir kt.. Susisiekti su kontoros kolektyvu galite elektroniniu paštu: info@lexgate.lt, tinklapis: www.lexgate.lt.

Advokatų kontora “bnt attorneys in CEE” (Vilnius, Lietuva)

bnt

bnt attorneys in CEE” Lietuvos biuras – dalis tarptautinio verslo advokatų kontorų tinklo, vienijančio daugiau nei 100 teisininkų iš 10 – ties Centrinės ir Rytų Europos bei Baltijos šalių. bnt attorneys in CEE teisininkų komanda teikia konsultacijas visais verslo teisės klausimais klientams iš vokiškai kalbančių šalių, ketinantiems pradėti ar plėsti verslą Lietuvoje, arba Lietuvos verslininkams, ketinantiems įžengti į Vokietijos ar Austrijos rinką. Susisiekti su kontoros komanda galite elektroniniu paštu: info.lt@bnt.eu  arba telefonu:+370 5 212 16 27. Daugiau informacijos www.bnt.eu

 

Plačiau apie asocijuotą narystę skaitykite: https://ljaa.org/asocijuota-naryste-kontoroms.

9,328 total views, 3 views today