Valdymo organai

LJAA valdymo organai yra Visuotinis narių susirinkimas, Prezidentė ir Valdyba. Valdybą sudaro 7 nariai, įskaitant Prezidentę, kurie yra renkami Visuotiniame narių susirinkime dviejų metų kadencijai iš LJAA narių. Valdyba savo kadencijos laikotarpiui iš savo narių renka Viceprezidentą, Generalinį sekretorių ir Iždininką. Šiuo metu 2023-2025 m. kadencijos valdybos nariais yra:

SANTA ČERNIŪTĖ

Prezidentė, valdybos pirmininkė

Santa

Kontaktai: el. paštas:admin@ljaa.org

SantaČerniūtė yra advokato padėjėja advokato Remigijaus Rinkevičiaus kontoroje. Teisinį darbą Santa praktikuoja jau 8 metus. Ilgametė patirtis leido sukaupti žinias įvairiose teisės šakose, įsigilinti į klientų lūkesčius bei tinkamai juos atstovauti. Santa specializuojasi komercinėje teisėje, įmonių valdymo klausimais, šeimos teisėje, įmonių bankroto bylose, ginčų sprendimo srityje. Tačiau nepaisant aistros darbui, didžiausia Santos aistra ir hobis yra aktyvus laisvalaikis su šeima. Didžiausias turtas ne materialūs dalykai, o tai, ką mes sugebame sukurti ir pasiūlyti kitiems.

JULIJA KALPOKIENĖ

Viceprezidentė, valdybos narė

El. paštas: julija.kalpokiene@gmail.com, tel.: 861211247

Julija Kalpokienė nuo 2016 m. yra advokato padėjėja, dirbanti advokatų R. Mištauto ir T. Milickio advokatų kontoroje Konsus. Julija studijavo teisės bakalaurą ir magistrą Anglijos universitetuose, po studijų dirbo advokatų kontoroje Anglijoje, todėl yra sukaupusi tarptautinės patirties. Specializuojasi ginčų sprendimo, įmonių, komercinės teisės srityse, taip pat konsultuoja intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir mokesčių teisės klausimais.

DOVILĖ URNIKIENĖ

Valdybos narė

JČ (3 of 59)

Dovilė Urnikienė yra advokato padėjėja advokatų kontoroje „JLEGIS“ Jakštas, Jakštienė ir partneriai, įsikūrusioje Klaipėdoje. Teisinės praktikos sritys – duomenų apsaugos teisė, žiniasklaidos teisė, šeimos teisė ir kt. Dovilė teisės bakalauro išsilavinimą įgijo Mykolo Romerio universitete, o teisės magistro – Kazimiero Simonavičiaus universitete, kuriame jos parengtas baigiamasis darbas iš duomenų apsaugos teisės srities buvo įvertintas maksimaliu pažymiu ir pripažintas tais metais geriausiu. Dovilė į Lietuvos jaunųjų advokatų asociaciją įstojo dar būdama teisės magistrantūros studentė ir netrukus tapo LJAA Informacinio komiteto pirmininkė. Pritaikiusi savo ilgametę darbo patirtį žiniasklaidos srityje, Dovilė padėjo LJAA užmegzti bendradarbiavimo ryšius su Lietuvoje veikiančiomis žiniasklaidos priemonėmis, kuriose nuolat reguliariai pasirodo LJAA narių teisiniai komentarai bei interviu. Dovilė inicijuoja, taip pat ir pati mielai dalyvauja projektuose, susijusiuose su visuomenės teisiniu švietimu, nes yra įsitikinusi, kad įstatymai turi būti suprantami ne tik teisininkams, bet kiekvienam žmogui. Laisvalaikį Dovilė labiausiai mėgsta leisti bėgiodama, ypač – jei trasa veda nenuspėjamais ir vaizdingais gamtos takais.

EGLĖ ŠIUGŽDINYTĖ

Valdybos narė,Kauno regiono skyriaus pirmininkė

IMG_7743

El. p. egle.siugzdinyte@gmail.com, tel. +370 639 22228

Advokato padėjėja, mediatorė, nuo 2017 m. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu įtraukta į darbo arbitražo arbitrų sąrašą, lektorė. 2020 m. išrinkta Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos metų advokato padėjėja. 2023 m. „Metų kaunietė 2023“ konkurse užėmė antrą vietą. Nuo 2023 m. yra Lietuvos mediatorių rūmų Kauno regiono skyriaus pirmininkė. Teisinio darbo patirtis nuo 2011 metų. Teisinį išsilavinimą įgijo Vilniaus universitete. Turi darbo patirties prokuratūroje, teisme, biudžetinėse įstaigose, advokatų, antstolių kontorose. Nuolat gilina tiek teisines, tiek psichologines žinias. Vadovaujasi požiūriu – žmogus gali įveikti visas kliūtis, jei turi pakankamai priežasčių tai padaryti.

ANTANAS JONIKAITIS

Generalinis sekretorius, valdybos narys

Antanas

Antanas Jonikaitis yra praktikuojantis advokatas, teisinį išsilavinimą įgijęs Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kuriame buvo pasirinkęs komercinės teisės specializaciją. Antanas teisine praktika užsiima jau daugiau kaip 8 metus. Per savo profesinę karjerą Antanas dirbo keliose įmonėse bei advokatų kontorose. Šiuo metu Antanas yra Advokatų profesinės bendrijos „Jonikaitis, Janušaitis LINKLEX“ partneris ir seniūnas. Antanas Jonikaitis specializuojasi ginčų sprendimo, bankroto ir restruktūrizavimo, nekilnojamojo turto ir statybos, įmonių teisės srityse. Antanas laisvalaikiu mėgsta keliones ir aktyvų laisvalaikį – plaukioja jėgos aitvarais („kaitais“), važinėja dviračiu, slidinėja. Antanas gyvenime vadovaujasi Alberto Einšteino mintimi, kad žmogaus vertė turi būti matuojama tuo, ką jis duoda, o ne tuo, ko jis gali pasiekti, todėl reikia būti ne tik sėkmingu, bet ir vertingu kitiems žmogumi. LinkedIn: www.linkedin.com/in/antanasjonikaitis.

JUSTĖ STONKUTĖ

Valdybos narė

Nuotrauka (J.Stonkutė)

Justė Stonkutė baigė Vilniaus universitetą Teisės fakultetą, kuriame įgijo teisės magistro laipsnį. Teisinę praktiką Justė atliko ne tik prokuratūroje, tačiau ir Vilniaus universiteto Teisės klinikoje, kurioje už svarų indėlį padedant gyventojams įgyvendinti ir ginti savo teises, buvo apdovanota skatinamaja stipendija. Profesinę karjerą Justė pradėjo antstolių kontoroje, vėliau dirbo teisininke nemokumo administratorių įmonėje. Šiuo metu vykdo advokato padėjėjo praktiką. Justė taip pat yra ir Kretingos rajono savivaldybės tarybos narė. Nors studijuodama Justė pasirinko baudžiamosios justicijos specializaciją, tačiau praktikuoja – šeimos teisės, paveldėjimo, ginčų bei administracinės teisės srityse. Kelis metus Justė buvo ne tik Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos narė, bet organizacinio komiteto pirmininkė. Laisvalaikiu Justė mėgsta kodeksą iškeisti į makiažo teptuką bei mokytis grimo subtilybių ar leistis į nepažintas vietas su augintiniu. O gyvenime vadovautis taisykle, kad net sunkiausiuose gyvenimo situacijos – svarbiausia nepamiršti žmogiškumo.

KRISTINA UDRIENĖ

Iždininkė, valdybos narė

Screenshot 2023-06-10 at 21.22.03

14,757 total views, 4 views today