Valdymo organai

LJAA valdymo organai yra Visuotinis narių susirinkimas, Prezidentas ir Valdyba. Valdybą sudaro 7 nariai, įskaitant Prezidentą, kurie yra renkami Visuotiniame narių susirinkime dviejų metų kadencijai iš LJAA narių. Valdyba savo kadencijos laikotarpiui iš savo narių renka Viceprezidentą, Generalinį sekretorių ir Iždininką. Šiuo metu 2021-2023 m. kadencijos valdybos nariais yra:

DR. EDVINAS MEŠKYS

Prezidentas, valdybos pirmininkas

Dr. Edvinas Meškys, Lietuvos jaunųjų advokatų prezidentas ir valdybos pirmininkas

Kontaktai: el. paštas: edvinas.meskys@gmail.com, tel. 861134776

Dr. Edvinas Meškys yra praktikuojantis advokatas, teisinį išsilavinimą komercinės teisės specializacijoje įgijęs VU Teisės fakultete bei Berlyno Humboldtų universitete. 2016 m. VU Teisės fakultete jis sėkmingai apsigynė disertaciją tema „Moksliniai biobankai: mišrus asmens sutikimas kaip biomedicininių tyrimų laisvės prielaida“. Edvinas sukaupė virš 15 metų darbo praktiką vienose iš didžiausių advokatų kontorų – „Cobalt“, „Varul“ bei “Ellex Valiūnas”, kurioje dabar praktikuoja kaip  Ekspertas – advokatas bei vadovauja didžiausios pasaulyje generinių vaistų gamintojos „TEVA Pharmaceuticals Industries” dukterinės kompanijos „Teva Baltics“ Baltijos šalių teisės padaliniui. Edvinas specializuojasi farmacijos ir biotechnologijų teisės, sutarčių rengimo, įmonių ir bendrosios komercinės bei technologijų teisės srityse. Laisvalaikiu Edviną dažniausiai galima sutikti keliaujantį, įvairiausiuose kultūriniuose renginiuose bei ant parketo, kur skamba lotynų muzika. Iš čia ir gyvenimo kredo „Nelauk, kol praeis audra – išmok šokti lietuje“. LinkedIn: www.linkedin.com/in/edvinasmeskys.

EVELINA KIZNĖ

Viceprezidentė, valdybos narė

Evelina Andriuškevičiūtė

Evelina Kiznė yra praktikuojanti advokatė advokatų profesinėje bendrijoje PAKĖNAS IR PARTNERIAI. Teisės magistro laipsnį ji įgijo baigusi vientisųjų teisės studijų programą Vytauto Didžiojo universitete, apgynusi savo magistro darbą aukščiausiu įvertinimu. Studijų metu pradėjo dirbti teisinį darbą ir nuo 2011 metų kaupia profesinę patirtį. Evelina specializuojasi darbo, įmonių bei šeimos teisės srityse. Ilgametis pomėgis, lydintis kone kiekvieną dieną – fotografija.
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/evelina-kizne-professional-lawyer/

KAROLIS KAKLYS

Valdybos narys, atsakingas už Kandidatus į narius

Karolis Kaklys foto

Karolis Kaklys nuo 2011m. iki dabar yra Druskininkų savivaldybės tarybos nariu. 2011-2012m. dirbo LR Seimo vicepirmininko visuomeniniu patarėju. 2016 metais prisijungė prie Lietuvos advokatūros bendruomenės, kaip advokato padėjėjas. Šiuo metu yra paskutinio kurso teisės mokslų doktorantūros studentas Turibos universitete (PhD Candidate). Karolis yra parengęs ir publikavęs eilę mokslo darbų, tiek Lietuvos, tiek tarptautiniuose leidiniuose. Mokslinių tyrimų kryptis – LR vietos savivalda. Laisvalaikiu užsiima švietėjiška veikla, veda seminarus, dėsto skirtingas teisės mokslų disciplinas Petro Leono akademijoje bei Kazimiero Simonavičiaus universitete. 2021-2025m. kadencijai yra išrinktas KSU teisės fakulteto tarybos nariu. Prieš pradedant teisininko karjerą, Karolis turėjo nuosavą verslą, buvo skirtingų įmonių direktorius, akcininkas ir padalinių vadovas. Gerai įvaldęs tris užsienio kalbas: anglų, rusų, lenkų. Gyvenime vadovaujasi auksine taisykle – „elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad kiti elgtųsi su tavimi.

VINCENTAS ZABULIS

Valdybos narys

Vincentas

Vincentas Zabulis – advokatas, tarpusavio skolinimo platformos SAVY (www.gosavy.com) vienas iš įkūrėjų. Praktikuoja finansų technologijų bei privataus kapitalo srityse. Įgijo profesinės patirties banke bei privataus kapitalo fonde The GEM Group (www.gemny.com), dirbo bankininkystės, energetikos, NT vystymo srityse besivystančiose rinkose. Vincentas yra baigęs GDL (BPP University), LL.M (UCL), bei teisės bakalauro (MRU) studijas. Vincentas laisvalaikiu lavinasi, keliauja, sportuoja. Dalyvauja bėgimo varžybose, finišavo Paryžiaus (2015) ir Vilniaus (2016) maratonuose. Moto – būti čia ir dabar. LinkedIn: www.linkedin.com/in/vincentaszabulis.

ANTANAS JONIKAITIS

Generalinis sekretorius, valdybos narys

Antanas

Antanas Jonikaitis yra praktikuojantis advokatas, teisinį išsilavinimą įgijęs Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kuriame buvo pasirinkęs komercinės teisės specializaciją. Antanas teisine praktika užsiima jau daugiau kaip 8 metus. Per savo profesinę karjerą Antanas dirbo keliose įmonėse bei advokatų kontorose. Šiuo metu Antanas yra Advokatų profesinės bendrijos „Jonikaitis, Janušaitis LINKLEX“ partneris ir seniūnas. Antanas Jonikaitis specializuojasi ginčų sprendimo, bankroto ir restruktūrizavimo, nekilnojamojo turto ir statybos, įmonių teisės srityse. Antanas laisvalaikiu mėgsta keliones ir aktyvų laisvalaikį – plaukioja jėgos aitvarais („kaitais“), važinėja dviračiu, slidinėja. Antanas gyvenime vadovaujasi Alberto Einšteino mintimi, kad žmogaus vertė turi būti matuojama tuo, ką jis duoda, o ne tuo, ko jis gali pasiekti, todėl reikia būti ne tik sėkmingu, bet ir vertingu kitiems žmogumi. LinkedIn: www.linkedin.com/in/antanasjonikaitis.

RAMUNĖ JUŠKAITĖ

Valdybos narė

Ramunė Juškaitė

Pradedant nuo geriausio linkėjimo žmogui – būti žmogumi, Ramunė save pirmiausia pristato kaip žmogų, vėliau – advokatę, praktikuojančią Advokatės Ramunės Juškaitės kontoroje. Teisinį išsilavinimą įgijo Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kuriame buvo pasirinkusi komercinės teisės specializaciją. Praktikuoja ginčų sprendimo, įmonių, intelektinės teisės srityse.

Ilgą laiką avėti bėgimo bateliai pakeisti į advokato mantiją, o bėgimo takelis į teisingumo distanciją teisme ir rungtyniškumą procese. Nuo profesinės veiklos Ramunė neatsieja aktyvaus laisvalaikio būdo bėgiojant, žaidžiant golfą, keliaujant, mintis nuramina skaitydama. Gyvenime vadovaujasi požiūriu – gyvenime nėra nieko neįmanomo, esame tik mes patys.

SANTA ČERNIŪTĖ

Iždininkė, valdybos narė

Santa

Santa Černiūtė yra advokato padėjėja advokato Remigijaus Rinkevičiaus kontoroje. Teisinį darbą Santa praktikuoja jau 8 metus. Ilgametė patirtis leido sukaupti žinias įvairiose teisės šakose, įsigilinti į klientų lūkesčius bei tinkamai juos atstovauti. Santa specializuojasi komercinėje teisėje, įmonių valdymo klausimais, šeimos teisėje, įmonių bankroto bylose, ginčų sprendimo srityje. Tačiau nepaisant aistros darbui, didžiausia Santos aistra ir hobis yra aktyvus laisvalaikis su šeima. Didžiausias turtas ne materialūs dalykai, o tai, ką mes sugebame sukurti ir pasiūlyti kitiems.

12,470 total views, 2 views today