IMG_3611

Kodėl verta tapti nariu?

Trumpai pristatant LJAA narystės teikiamą naudą ir atsiveriančias galimybes galima būtų paaiškinti, kad LJAA yra pelno nesiekianti organizacija, kurios pagrindiniai tikslai – jaunų advokatų ir advokatų padėjėjų švietimas bei parama jiems integruojantis į advokatūros sistemą, kolegiško bendradarbiavimo skatinimas, draugiškų ryšių ir advokatų etikos principų puoselėjimas.

Tai, ką gali duoti narystė asociacijoje, iš esmės priklauso nuo kiekvieno iš mūsų norų ir galimybių savarankiškai pasinaudoti narystės nauda. Esame savanoriškai susibūrusi organizacija, patys sprendžiame ką ir kaip daryti siekiant užsibrėžtų tikslų. Viskas priklauso nuo asociacijos narių iniciatyvos.

Vienas iš narystės privalumų – tarptautiniai ryšiai. LJAA yra Tarpautinės jaunųjų teisininkų asociacijos (International Young Lawyers’ Association) bei Europos jaunųjų advokatų asociacijos narė (The European Young Bar Association), todėl visi LJAA nariai turi galimybę dalyvauti šių organizacijų tarptautiniuose renginiuose. Pati LJAA yra surengusi ne vieną seminarą teisininkams aktualiomis profesinėmis ir kitas kompetencijas ugdančiomis temomis (apie artėjančius renginius sužinosite sekdami mus facebooke “Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija – LJAA” arba Naujienų skiltyje).

Kiekvienas narys taip pat turi teisę:
– tapti uždaros Facebook grupės “Advokatūros egzaminas. Pasiruošimas!” nariu ir lengviau keistis informacija, konsultuotis ir tokiu būdu tinkamai pasiruošti advokato kvalifikaciniam ar advokatūros veiklos egzaminui. Dėl įtraukimo į grupę kreipkitės į LJAA valdybos narius;
– naudotis specialiais partnerių pasiūlymais bei nuolaidomis apgyvendinimo paslaugoms, SPA, kurui, sportui ir kitoms paslaugoms ar prekėms (plačiau: https://ljaa.org/nuolaidos-nariams/).

Taip pat esame atviri linksmiems šventiniams renginiams ir nevengiame pramogauti. Mūsų stilius – gera nuotaika, pagarba sau, kolegoms ir advokato profesijai.

Galų gale, narystė LJAA, tai tiesiog puiki galimybė praplėsti akiratį ir susirasti daugiau draugų bendraminčių tarpe.

Pasakyk man, kas tavo draugai ir aš pasakysiu, kas esi Tu!

7,336 total views, 7 views today