Kaunas

MARTYNAS ANTANAITIS
LJAA Kauno skyriaus pirmininkas (iki 2021 m. LJAA Valdybos kadencijos pabaigos)

Martynas Antanaitis

Kontaktai: el. paštas: martynas@antanaitis.eu, tel. nr. +37062698653

Martynas Antanaitis yra LJAA narys. Teisės srityje dirba nuo 2014 metų, o nuo 2019 m. verčiasi advokato praktika. Tai vienas jauniausių praktikuojančių advokatų Lietuvoje. Advokatas specializuojasi verslo ginčų, verslo ir bankroto teisėje, taip pat dirba su asmens duomenų apsauga. Dalyvauja mokslinėje veikloje. Laisvalaikiu mėgsta žaisti golfą ir aktyvias pramogas gamtoje.

JULIJA KALPOKIENĖ
Kauno skyriaus pirmininko pavaduotoja

Julija Kalpokienė

Julija Kalpokienė nuo 2016 m. yra advokato padėjėja, dirbanti advokatų R. Mištauto ir T. Milickio advokatų kontoroje Konsus. Julija studijavo teisės bakalaurą ir magistrą Anglijos universitetuose, po studijų dirbo advokatų kontoroje Anglijoje, todėl yra sukaupusi tarptautinės patirties. Specializuojasi ginčų sprendimo, įmonių, komercinės teisės srityse, taip pat konsultuoja intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir mokesčių teisės klausimais. El. paštas: julija.kalpokiene@gmail.com, tel.: 861211247.

TADAS MASALSKAS
Kauno skyriaus pirmininko pavaduotojas

Tadas Masalskas

Tadas Masalskas yra advokato padėjėjas, dirbantis advokatų kontoros Šarka, Jankauskas ir partneriai Kauno skyriuje.

Kviečiame visus Kauno advokatų padėjėjus ir advokatus iki 45 metų prisijungti prie LJAA Kauno skyriaus. Stojimo sąlygas rasite “Kaip tapti nariu”. Pildydami paraišką ir/arba mokėdami stojimo mokestį nurodykite “Stojimo mokestis už narystę LJAA Kauno skyriuje”.

4,129 total views, 4 views today