Klaipėda

RAMUNĖ JUŠKAITĖ 

LJAA Klaipėdos skyriaus pirmininkė (iki 2021 m. LJAA Valdybos kadencijos pabaigos)

Ramunė JuškaitėKontaktai:

tel. : +37067798155

 el. paštas: Klaipeda@ljaa.org

Ramunė Juškaitė yra advokatė, teismo mediatorė, individualiai praktikuojanti Advokatės Ramunės Juškaitės kontoroje. Įgytais profesiniais gebėjimais atstovauja klientų interesus civilinės, darbo, administracinės teisės srityse. Papildomai praktikuoja asmens duomenų apsaugos bei intelektinės teisės klausimuose. Laisvalaikiu mėgsta užsidėti bėgimo batelius bei pasidžiaugti lengva pajūrio atmosfera, o kartais perkelti kovotojo dvasią ir ant bėgimo takelio.

ANDREJ PROŠKIN

Klaipėdos skyriaus pirmininko pavaduotojas

Andrej Proškin

Advokatas Andrej Proškin. Dirba advokatų kontoroje IMAGO LEX Proškin ir partneriai, taip pat turi kelerių metų patirties dėstant studentams sutarčių teisės dalyko paskaitas. Advokatas teikia teisines konsultavimo ir atstovavimo ginčuose paslaugas bei gali padėti daugeliais teisiniais klausimais. Daugiausiai patirties yra sukaupęs komercinės teisės, bankroto teisės, sutarčių teisės, darbo teisės, šeimos teisės, paveldėjimo teisės, statybos ir nekilnojamojo turto teisės srityse. Plačiau – interneto svetainėje www.imagolex.lt

JURGITA BENULIENĖ

Klaipėdos skyriaus pirmininko pavaduotoja

Jurgita Beniulienė yra advokato padėjėja, nuo 2018 m. dirbanti advokatų Renatos Astrauskienės ir Lino Žukausko advokatų kontoroje, Klaipėdoje. Iki tol 7 metus dirbau teisininke Valstybinėje vartotojų teisių apsaugos tarnyboje, kurioje įgijau įvairiapusiškos patirties ne tik rengiant procesinius dokumentus, atstovaujant teisme, bet ir vedant įvairias derybas, organizuojant susitikimus, renginius, dalyvaujant susitikimuose Briuselyje dėl ES teisės aktų. Specializuojasi vartotojų, šeimos, įmonių teisėje.

 

Kviečiame visus Klaipėdos advokatų padėjėjus ir advokatus iki 45 metų prisijungti prie LJAA Klaipėdos skyriaus. Stojimo sąlygas rasite “Kaip tapti nariu”. Pildydami paraišką ir/arba mokėdami stojimo mokestį nurodykite “Stojimo mokestis už narystę LJAA Klaipėdos skyriuje”.

3,581 total views, 3 views today