Klaipėda

Klaipėdos skyrius

 el. paštas: Klaipeda@ljaa.org

EDUARDAS ŽEBRAUSKAS

Klaipėdos skyriaus pirmininkas

Eduardas Žebrauskas

Eduardas Žebrauskas teisine praktika užsiima nuo 2002 metų. Savo karjerą pradėjo VPK Tardymo skyriuje. Įgijo baudžiamojo tardymo, ikiteisminio tyrimo darbo patirties. Karjeros kelią tęsė vienoje didžiausių Lietuvos įmonių. Įgijo patirties įmonių teisės, civilinės ir administracinės teisės srityse, atstovaudamas visų instancijų teismuose. Sukaupė daug patirties verslo sandorių sudarymo ir vykdymo, įmonių pirkimo–pardavimo, draudimo, taikaus ginčų sprendimo, įmonių restruktūrizavimo bei bankroto srityse. Taip pat turi įspūdingą patirties bagažą konsultuojant įvairius nekilnojamojo turto plėtotojus ir investuotojus pirkimo–pardavimo sandoriuose, sudarant nuomos sutartis, dirbant su nekilnojamojo turto plėtros ir statybos projektais. Advokato padėjėjas su klientais gali bendrauti lietuvių, anglų, rusų ir italų kalbomis.

LAURA SERECKĖ 

Klaipėdos skyriaus pirmininko pavaduotoja

 

[Informacija ruošiama]

RŪTA ŽUVININKAITĖ

Klaipėdos skyriaus pirmininko pavaduotoja

[Informacija ruošiama]

 

Kviečiame visus Klaipėdos ir artimiausių miestų advokatus ir advokatų padėjėjus iki 45 metų ar ne ilgiau kaip 5 metus praktikuojančius advokatus bei Kandidatus į narius (teisės studentus ir teisininkus, siekiančius tapti advokatais) prisijungti prie LJAA Klaipėdos skyriaus.

Stojimo sąlygas rasite “Kaip tapti nariu”. Pildydami paraišką ir/arba mokėdami stojimo mokestį nurodykite “Stojimo mokestis už narystę LJAA Klaipėdos skyriuje”.

 

6,759 total views, 3 views today