LJAA logo raides  CMYK spalvotas negatyvas JPG

Parama

Kiekvienas Lietuvos gyventojas dalį savo sumokėto pajamų mokesčio gali skirti pasirinktam ūkio subjektui. Tai jokių papildomų materialinių išlaidų iš gyventojo nereikalaujantis paramos teikimo būdas, kuriuo gyventojas palaiko, jo manymu, labiausiai remtiną ir visuomenei naudingą sritį. Jei Jūs esate suinteresuoti Lietuvos jaunųjų advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos kėlimu, praktinių įgūdžių ugdymu ir aukšta kompetencija, kviečiame pasinaudoti šia įstatymo suteikta galimybe ir iki 2 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skirti Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijai.

Kaip skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio paramąLJAA asociacijai?

  1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
  2. Meniu juostoje kairėje pusėje spustelėkite„Pildyti formą“, o tada prie dažniausiai pildomų formų spustelėkite „Prašymas skirti paramą“.
  3. Spauskite ekrane atsiradusią gaublio įkonėlę ir užpildykite pateiktą formą vedlio pagalba.
  4. Prie paramos gavėjo nurodykite Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijaarba įveskite identifikavimo kodą 195706647.
  5. Užpildykite prašymą, spauskite „Formuoti prašymą“ ir tada „Pateikti“.

Prašymą skirti 1,2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio galima pateikti ir pristačius į artimiausią Valstybinės mokesčių inspekcijos padalinį.

Prašymai priimami kasmet iki gegužės 1d. Jeigu gyventojas neprivalo teikti mokesčių administratoriui metinės pajamų mokesčio deklaracijos, Prašymą nustatytu laiku jis turi pateikti pats arba per savo darbdavį, jeigu pastarasis sutinka. Daugiau informacijos galite rasti žemiau pateiktoje nuorodoje:

4,786 total views, 2 views today