380D659A-FEEF-4C8A-9E9B-1B425876B92C

AMBERLO tapo LJAA rėmėju ir partneriu

[NAUJAS RĖMĖJAS]. Su džiaugsmu pranešame, kad vakar Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija – LJAA prezidentas dr. Edvinas Meškys pasirašė bendradarbiavimo ir paramos sutartį su šiuolaikiniams advokatams pritaikytų verslo sprendimų #AMBERLO kūrėjais #AMEA Business Solutions.

„AMBERLO“ (www.amberlo.io) platformos direktorius Aidas Kavaliauskas pažymėjo, kad „šiuolaikinės technologijos gali padėti teisės profesionalams užtikrinti daug efektyvesnį paslaugų teikimą ir sutaupyti kiekvienam daug brangaus laiko, tad labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie aktyvių ir pastaruoju metu ypač matomų jaunųjų profesionalų veiklos, jų įgūdžių tobulinimo ir pačios asociacijos plėtros. Todėl suteikiame paramą asociacijos kasdieninei veiklai bei padengiame LJAA prezidento dalyvavimo išlaidas Europos Jaunųjų Advokatų Asociacijos pavasario konferencijoje Glazgo mieste Škotijoje, skirtoje technologijoms“.

Artimiausiu metu „AMBERLO“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje pakvies LJAA narius į verslo pusryčius, kurių metu papasakos apie teisės technologijų tendencijas ir kaip šios technologijos gali pakeisti kiekvieno iš mūsų darbą ir apskritai teisinių paslaugų rinką. Apie šiuos neformalius renginius pranešime netrukus.

Nuo šiol AMBERLO ir Magnusson ir partneriai LJAA auksiniai rėmėjai. #LJAA #AMBERLO #Partnerystė #AuksinisRėmėjas

Prisijunk prie LJAA: https://ljaa.org/tapk-nariu/kaip-tapti-nariu

Norite tapti asocijuotais nariais ar rėmėjais? Susisiekite su LJAA prezidentu ar bet kuriuo iš valdybos narių (https://ljaa.org/valdymo-organai) ar skyrių atstovų (https://ljaa.org/skyriai).

1,111 total views, 1 views today