Tema

Konferencijos „Ateities teisinių paslaugų teikėjas: Advokatų kontora, advokatas „freelanceris“, įmonės teisininkas ar AI? Ar advokato statusas vis dar svarbus?“ programa

LJAA nariai,

kviečiame Jus į jau tradicinę LJAA ir Lietuvos advokatūros konferenciją tema: „Ateities teisinių paslaugų teikėjas: Advokatų kontora, advokatas „freelanceris“, įmonės teisininkas ar AI? Ar advokato statusas vis dar svarbus?“

Programa

Data ir laikas: 2019 m. lapkričio 22 d. Registracija nuo 9 val. iki 9.30 val.
Vieta: Teisingumo Ministerija, konferencijų salė
Kaina: Nemokamas
Registracija advokatams ir advokatų padėjėjams: www.lashop.lt
Registracija kitiems asmenims: https://forms.gle/4Ldq4FtaYZAFZarD9

Balai: advokatams ir advokatų padėjėjams skiriami 2 kvalifikaciniai balai.

Konferenciją remia:
Lietuvos advokatūra,
– mokymų profesionalai Countline;
– advokatų profesinė bendrija “MAGNUSSON ir partneriai“;
– advokatų kontoraCOBALT;
– Teisingumo Ministerija.

Ko laukti?
Itin įdomių diskusijų apie Advokato profesijos prestižą, advokato ir teisininko privalumai ir trūkumai bei tai, kaip ateityje keisis advokatų kontoros.

Kas diskutuos?
Kol kas tai dar paslaptis, bet galime paminėti: Marių Liatuką, Andrių Smaliuką, Rimantą Simaitį, Tomą Kontautą, Aidą Kavaliauską, Tomą Davulį, Renatą Beržanskienę, Martą Matiukevič, Karolį Kaklį, LJAA Norvegijos skyriaus atstovę Sandrą Latotinaitę bei LJAA Airijos skyriaus atstovę Simona (Šiškauskaite) Mulligan bei “CountLine” ir Advokatūros deleguotus atstovus ir kitus. Renginį moderuos Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas – Dainius Radzevičius!

Susitikime 2019-11-22 d. Vietų skaičius ribotas, tad skubėkite registruotis Lietuvos advokatūros sistemoje! Šiais metais dalyviai bus taip pat pažymėti elektroniniu būdu, tad jums reikės tik parodyti gautą bilietą telefone, kompiuteryje ar atspausdintą.

1,620 total views, 1 views today