MRU

LJAA pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Mykolo Romerio universitetu

Su džiaugsmu pranešame, kad šiandien LJAA žengė dar vieną plėtros žingsnį ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Mykolo Romerio Universitetu.

LJAA prezidentas dr. Edvinas Meškys ir valdybos nariai Antanas Jonikaitis, Marta Matiukevič, Artūras Ždanovičius ir Vincentas Zabulis kartu su MRU Teisės mokyklos dekane prof. dr. Lyra Jakulevičiene aptarė galimus naujus, abipusiškai naudingus, projektus, galimybę naudotis modernia universiteto infrastruktūra, įsitraukti į studijų programas ir kitas įdomias sritis.

Tikimės, kad ateityje MRU studentai pasirinks advokato kelią ir taps LJAA nariais, tuo tarpu, LJAA valdyba ir nariai pasirengę įsitraukti į mokslinius projektus, informacinius renginius ir mentorystės programą bei kartu kurti pridėtinę vertę Lietuvai.

Džiaugiamės MRU dovana mūsų nariams – prieiga prie universiteto turimų tarptautinių duomenų bazių ir mokslinių žurnalų.

Mykolo Romerio universitetas – tai jau 4-oji aukštoji mokykla, su kuria LJAA pradėjo bendradarbiauti per itin trumpą laiką. Priminsime, kad mūsų draugai ir partneriai tai pat yra Vilniaus universitetas, Klaipėdos universitetas bei Vytauto Didžiojo universitetas.

Visa tai – tik mūsų kelio pradžia, tad prisijunkite prie LJAA jau dabar: https://ljaa.org/tapk-nariu/kaip-tapti-nariu/

MRU ir LJAA bendradarbiavimo

MRU ir Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija

1,017 total views, 1 views today