Informacinis komitetas

Atsinaujinęs LJAA Informacinis komitetas laukia naujų narių

Atsinaujinęs LJAA Informacinis komitetas sieks didesnio organizacijos žinomumo

Išrinkus naująją LJAA valdybą bei prezidentą, permainos neaplenkė ir LJAA informacinio komiteto. Iki šiol jam vadovavusi Santa Ulinskienė, tapusi Valdybos nare, Informacinio komiteto pirmininkės pareigas perdavė neseniai prie šio komiteto prisijungusiai Dovilei Urnikienei.

Naujoji Informacinio komiteto pirmininkė, nors į LJAA veiklą įsitraukė tik nuo šių metų pradžios, tačiau jau spėjo pažinti ir susižavėti organizacijos veržlumu, siekiu motyvuoti savo narius ir kurti draugišką ir kolegišką atmosferą bendruomenėje. D. Urnikienė, turėdama daugiau kaip 10 metų žurnalistinio darbo patirties, tikisi, kad savo sukauptas žinias galės panaudoti viešinant LJAA veiklą bei jos narių profesinius pasiekimus, įžvalgas teisinėmis temomis.

Nuo Informacinio komiteto veiklos neatitrūks ir buvusi jo pirmininkė S. Ulinskienė, nes jai, kaip Valdybos narei, patikėta kuruoti šią sritį.
Šiuo metu LJAA informacinį komitetą taip pat sudaro šie nariai: Ina Antaniškytė, Kristina Udrienė, Greta Kubiliūnaitė, Eduardas Žebrauskas ir Laura Sereckė. Tačiau prie komandos vis dar kviečiami prisijungti ir nauji nariai, kurie turėtų idėjų bei noro dalyvauti komiteto veikloje.

Atsinaujinęs Informacinis komitetas kartu su LJAA prezidentu dr. Edvinu Meškiu jau aptarė svarbiausias veiklos kryptis. Visiems LJAA nariams svarbi žinia yra ta, kad komitetas socialiniuose tinkluose ne tik skelbs informaciją apie LJAA įvykius bei teisininkams aktualius renginius, tačiau užsibrėžė tikslą publikuoti ir asociacijos narių komentarus įvairiais teisiniais klausimais, pavyzdžiui, apibendrinimus tam tikra tema iš teismų praktikos, pastebėjimus ar patarimus iš savo darbo praktikos, įžvalgas iš rašomo mokslinio darbo temos, įspūdžius iš konferencijos, kurioje dalyvauta ir pan. Nariai, norintys publikuoti savo komentarus (bus galima tai daryti ir video formatu), gali jau dabar apie tai pranešti Informaciniam komitetui, o netrukus bus paskelbta ir daugiau informacijos šia tema.

Taip pat Informacinis komitetas ir toliau stiprins partnerystės ryšius su žiniasklaidos priemonėmis, siūlant mūsų asociacijos narių komentarus įvairiomis teisinėmis temomis, taip pat siūlant publikuoti mūsų narių parengtus straipsnius.

Kitas svarbus Informacinio komiteto uždavinys – sukurti vieningo dizaino šablonus, kuriais naudojantis bus skelbiama LJAA informacija socialiniuose tinkluose. Šiuo klausimu labai laukiama visų Asociacijos narių iniciatyvos – tie, kas galite padėti parengti tokius šablonus, prašomi apie tai pranešti Informacinio komiteto nariams, kad būtų galima kartu aptarti idėjas ir jų įgyvendinimą.

Informacinio komiteto nariai tikisi, kad jų užsibrėžti tikslai sulauks LJAA narių palaikymo ir kviečia aktyviai dalintis savo mintimis, idėjomis ir kritika, susijusia su tuo, kokią informaciją norėtųsi matyti LJAA sklaidos kanaluose.

1,322 total views, 1 views today