B1A4D511-FE0E-41B3-9DDA-498FDC29DBFE

LJAA Sveikatos Iššūkis 2021

B1A4D511-FE0E-41B3-9DDA-498FDC29DBFE

#LJAA #StepChallenge #Healthcare LJAA kviečia visus oficialius Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos narius ir kandidatus į sportinį išbandymą – “LJAA sveikatos iššūkis 2021″.

Šio iššūkio idėja – skatinti LJAA narių sveikatinimą, nuolatinį judėjimą ir kartu smagią konkurenciją, kuri paskatintų kiekvieną iš mūsų nors truputi pajudėti prieš ar po darbo, o gal ir per pietų pertrauką ar sprendžiant egzamino užduotis.

Sekti aktyvų fizinio aktyvumo laiką be specialios įrangos (širdies ritmo matuoklio, išmanios apyrankės ir tt.) yra ganėtinai sudėtinga, todėl mes nusprendėme vertinti žingsnius, kuriuos užfiksuos Jūsų telefonas ar kitas išmanusis įrenginys su #PACER programėle. Įvesti duomenų ranka nėra galimybės.

KAS GALI DALYVAUTI? Tik LJAA asociacijos nariai ir kandidatai, mokantys narystės mokestį bei mūsų rėmėjai.

KOKS TIKSLAS?
#Individualus tikslas – vaikštant ar bėgiojant nueiti kuo daugiau žingsių! Juk judame ne tik lauke, bet ir ofise ar namuose 😉
#Bendras tikslas – pasiekti ir peržengti 500 000 žingsnių ribą! Jeigu dalyvaus visi beveik 314 tikrųjų narių ir virš 60 kandidatų, tai šis iššūkis bus greitai pasiektas.

KAIP PRADĖTI? Užsiregistruok sekdamas šią nuorodą, kurią rasite uždaroje narių grupėje arba PACER programoje susirask “LJAA sveikatos iššūkis 2021″. Nepamirškite paleisti programos, kad ji skaičiuotų jūsų įveiktą kelią!

KIEK LAIKO TRUKS? Nuo 2021-11-09 iki 2021-12-12 d. nakties, kad 2022 metus pasitiktume sveikesni.

KAS LAUKIA NUGALĖTOJŲ? Pirmiausia, pasitenkinimas savimi, kad buvote tokie aktyvūs! “LJAA Sveikatos Iššūkis 2021” prizai:
👉 1️⃣ vieta – #Apple Watch 6 ar nugalėtojo(s) pasirinkta tokio paties lygio / kainos alternatyva 🍎🍏;
👉 2️⃣-5️⃣ vietos – po 💯 Eurų dovanų kuponus apsipirkti E&M TIES Gentlemen store parduotuvėje arba www.emties.lt. LJAA nariai gauna ir 15% nuolaidą;
👉 Kiti prizai ir siurprizai dėk kurių aktyvūs turi būti visi 51 dalyviai (o gal dar daugiau? ;)).

DALINKIS EMOCIJA! Siekdami tikslų, socialinėje erdvėje dalinkitės savo nuotraukomis su hashtag’u #LJAAchallenge

Parodykime, kad esame ne tik puikūs profesionalai, tačiau savo asociacijos pavadinimą atspindime ir per aktyvumą! Iššūkiuose mus lydi asociacijos rėmėjai: Amberlo, Lewben ir Primus Law Firm.

Mes “jaunieji” advokatai, advokato padėjėjai ir teisininkai, todėl esame aktyvūs ne tik profesinėje srityje, bet ir asmeniniame gyvenime 🙂

Jeigu dar nesate Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija – LJAA nariai – prisijunkite www.ljaa.org dabar!

#LJAA #LJAAChallenge

3..2..1…pradedame! 🚀🚀🚀

#LJAA #BetterTogether #Step #Challenge

Dr. Edvinas Meškys
LJAA prezidentas

724 total views, 2 views today