72988392_2425371717518794_6010213484099272704_n

“COUNT LINE” įsteigė pagrindinį LJAA “Metų Jaunojo Advokato” ir “Metų Advokato Padėjėjo” konkurso prizą mokslams

CountLIne

Jau 2019 m. lapkričio 22 d. LJAA konferencijos metu iškilmingame pagerbime paaiškės, kas laimės LJAA kartu su mokymų organizatoriais “COUNT LINE” ir asociacijos nuolatiniais rėmėjais – advokatų kontoromis: Magnusson ir partneriai bei COBALT organizuojamą konkursą LJAA “Metų Advokato Padėjėjas” ir “Metų Jaunasis Advokatas”.

✅ Pagrindinio konkurso prizo steigėjas – profesionalių mokymų organizatorius “COUNT LINE” skiria nugalėtojams kiekvienoje kategorijoje:

  • 500 EUR čekį 💲, kurį LJAA konkurso nugalėtojai galės panaudoti “COUNT LINE” organizuojamuose mokymuose / seminarams ar kursuose visus metus. Plačiau apie renginius: https://www.countline.lt/mokymai;
  • Individualų trenerį ir profesionalią komandą, kuri padės LJAA konkuroso nugalėtojams tapti pranešėjais 📢📢 ir kartu suorganizuoti seminarą pasiūlyta teisine tema. Sėkmės atveju nugalėtojai gaus ne tik žinomumą, bet ir sutartą honorarą bei galimybę tokius seminarus / mokymus su COUNT LINE organizuoti ateityje.

✅✅ Ką COUNT LINE vertins LJAA konkurse?

Ši įmonė žino, kad žinios ir patirtis yra itin svarbi kiekvieno profesionalaus advokato ir advokato padėjėjo darbo kasdienybė. Teisininkai privalo ne tik nuolat tobulėti, bet ir dalintis savo patirtimi. Todėl “Count Line” vertintas kiekvieno kandidato indėlį dalinantis teisinėmis naujienomis, rašant straipsnius ar kitus mokslinius darbus 📝📝, komentuojant aktualiomis temomis, įsitraukimą į diskusijs. Kandidatai turės trumpą pokalbį, kurio metu parodys savo norą tobulėti ir dalintis savo patirtimi.

✅✅✅ Ką Jūs turėtumėte žinoti apie COUNT LINE?

COUNT LINE tikslas – suteikti Jums žinių ir įgūdžių atverti naujas galimybes ne tik profesinėje veikloje, bet ir asmeniniuose santykiuose. Tikėdami, kad švietimas yra pamatinė žmogaus vertybė, įmonė džiaugiasi galėdama prisidėti prie specialistų augimo ir tobulėjimo Lietuvoje.

COUNT LINE organizuoja auditorinius ir vidinius mokymus įvairių sričių specialistams – nuo apskaitos ir mokesčių iki verslo augimo konsultacinių seminarų bei seminarų teisininkams aktualiomis temomis. Mokymus veda kompetentingi, ilgametę patirtį turintys savo sričių specialistai. Atsižvelgdami į naujausius pokyčius ir tendencijas, suteikia kokybišką ir aktualią informaciją. COUNT LINE didžiuojasi būdami vieni iš daugiausiai viešųjų mokymų, susijusių su teisės aktų pakeitimais, surengusių organizatorių Lietuvoje. Dirbdami atsakingai ir tobulėdami su kiekvienu renginiu jau ilgiau nei 20 metų, ši įmonė įgijo patikimo mokymų organizatoriaus vardą. Jų renginiuose apsilankė virš 175 tūkstančių dalyvių, iš kurių 79 proc. apsilanko pakartotinai.

Plačiau: www.countline.lt

P.S. Netrukus paskelbsime ir apie LJAA rėmėjų ir partnerių – advokatų kontoros “Magnusson ir partneriai” įsteigtus prizus. 

1,029 total views, 1 views today