Magnusson ir Partneriai

“MAGNUSSON ir partneriai” – LJAA metinės konferencijos bei LJAA “Metų Advokato Padėjėjo” ir “Metų Jaunojo Advokato” konkurso rėmėjai

Šiandien LJAA prezidentas dr. Edvinas Meskys ir advokatų profesinės bendrijosMAGNUSSON ir partneriai vadovaujantis partneris Marius Liatukas aptarė platesnį bendradarbiavimą ir papildomą paramą organizuojant jau tradicinę metinę LJAA ir Lietuvos advokatūros konferenciją, kuri šiemet vyks lapkričio 22 d. Teisingumo Ministerijoje.

LJAA rėmėjai:

1) moderuos specialią “MAGNUSSON ir partneriai” diskusijų panelę tema: “Advokatas (padėjėjas): prestižinė profesija ar didesni įpareigojimai? Užsienio šalių patirtis bei iššūkiai Lietuvoje (nuo egzaminų iki paslaugų apribojimo, draudimo sąlygų, mokesčių, skirtingų etikos standartų bei paslaugų kokybės)”;

2) konkurso LJAA “Metų Advokato Padėjėjas” ir “Metų Jaunasis Advokatas” nugalėtojams įteiks kiekvienam dovanų kuponą apsilankymui “SPA Vilnius” salonuose 🏆. Juk po sunkių darbų būtinas ir geras poilsis!

Nepraleiskite progos sudalyvauti konkurse ir parodyti, kad jaunieji profesionalai turi kuo pasidžiaugti! Jūsų išskirtinio projekto, visuomeninės veiklos ar kitokio prisidėjimo prie advokato etikos ir žinių skleidimo (max. 100 žodžių aprašymas) su Jūsų nuotrauka lauksime iki 2019-10-31 d. (imtinai) el. paštu: admin@ljaa.org. Plačiau apie konkurso sąlygas ir tvarką skaitykite specialiame naujienų pranešime arba mūsų Facebook paskyroje “Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija – LJAA”.

Plačiau apie rėmėjus skaitykite: https://www.magnussonlaw.com

 

Esate socialiai atsakingi ir norite paremti Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos veiklą – susisiekite su LJAA prezidentu dr. Edvinu Meškiu arba valdybos nariais adresu: admin@ljaa.org.

1,399 total views, 2 views today