Info Komitetas

Darbą pradėjo LJAA Informacinis komitetas. Pristatome rubriką “LJAA kuriozai”

LJAA Informacinis komitetas pradeda veikti! Įvykęs pirmasis komiteto narių susirinkimas buvo kupinas idėjų, minčių ir naujovių. Tad nekantraujame su Jumis visais jomis ir pasidalinti!

#LJAAkuriozai – tai pirmoji rubrika, kurioje pristatysime mūsų nariams nutikusias profesines istorijas ir išmoktas pamokas. Esant poreikiui užtikrinti klientų informacijos apsaugą, istorijos gali būti talpinamos ir anonimiškai!

Taigi, tam, kad mums būtų įdomu dalintis informacija, mums reikia Jūsų – #LJAA nariai, kolegos, bendraminčiai. Tad norėdami jus paskatinti, #LJAA informacinio komiteto nariai lauks iš jūsų įžvalgų apie teisminę praktiką, apie jūsų pačių nagrinėtas bylas, apie jūsų pasiekimus, mokymus, kuriozines situacijas, o galbūt net sėkmės istorijų!!! Nedvejokite, rašykite, klauskite, bendraukime, o mes jums padėsime pateikti kuo įdomesnį turinį. Leiskime kiekvienas sau atsiskleisti ir taip papasakoti #LJAA nariams ir mus stebintiems – kaip mes gyvename, kokie mūsų profesiniai pasiekimai, o svarbiausia – kas mes esame.

Nepraleiskite tokios progos, tai puiki galimybė kiekvienam iš mūsų papasakoti apie save. Informacinio komiteto narius sudaro Santa Černiūtė (komiteto pirmininkė), Ina Antaniškytė, Laura Sereckė, Julija Kalpokienė, Eduardas Žebrauskas, Greta Kubiliūnaitė, Kristina Udrienė, Kotryna Seliutaitė, dr. Edvinas Meškys. Tad drąsiai galite susisiekti su bet kuriuo iš narių.

Savo pasakojimus ir naujienas siųskite LJAA-info-komitetas@googlegroups.com.

Dalinamės kuriozine Lauros Sereckės istorija, kuri vyko Migracijos deparamente:

LJAA kuriozas

Laukite naujienų!
LJAA Informacinis komitetas

1,004 total views, 1 views today